KURUCU

LEVO (Timur Gökmen) : (Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayın) 1992′de Ankara’da doğmuş ve Ankara’da yaşayan, teknoloji ve fotoğrafçılığa meraklı, yazı yazmasını seven, 2007 yılında webmaster’lığa merak sarıp bu siteyi kurup günümüzde de devam ettiren Üniversitede psikoloji bölümü okuyup psikolog adayı olan biridir.
E-Posta

SIRKANAT (Murat Sırkanat): (Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayın)
E-Posta

YAZAR

ŞehZaDe (Selçuk Özdoğan): (Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayın) 1988 yılında Keçiören/Ankara doğdum. İlk ve orta okulu Altındağda okudum. Elvankent’e 2001 yılında taşındık .Liseyi sincanda okudum. Ela gözlüyüm, siyah saçlıyım,müzik dinlerim( ki herkes dinliyor be arkadaş), spor yaparım(yalannnn), sinemeya giderim,teknolojiyi yakından takip ederim. Özel bir firmada teknik elaman olarak çalışıyorum.
E-Posta

Kulba Ezel (Hakan Kınacı): (Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayın) Ankara doğumluyum. Memleketimde Ankara-Polatlı meslek yüksek okulu mezunuyum.15 yıldır kamuda tekniker olarak çalışmaktayım. aynı zamanda kuruculuğunu yaptığım anadolu sağlık sen de halen teşkilat genel sekreterliğini devam ettirmekteyim. 1998 yılından bu yana Elvankent’te ikamet etmekteyim. Öncesinde de Etimesgut’ta ikamet ediyordum. Evli ve bir kız çocuğu babasıyım.
E-Posta

MuraTT (Murat Tanrıkulu): (Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayın)
E-Posta