Fuarı ziyaret eden Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, modifiye araçları test etti, sürücüleri kurallara uymaları konusunda uyardı.

modifiye araç2

Etimesgut Belediyesi Türk Beyleri Kent Meydanı, 1. Başkent Modifiye Araçlar Fuarı’na ev sahipliği yaptı. Binlerce modifiye ve klasik otomobil, meraklıların beğenisine sunuldu. Fuar, Türkiye’nin dörtbir yanından gelen modifiye ve klasik araç tutkunlarını buluşturdu. Fiyatları 1 milyon TL’ye ulaşan yüzlerce modifiye ve klasik otomobil fuarla birlikte görücüye çıktı.

7’den 70’e her yaştan binlerce kişi sabahtan itibaren fuara akın etti. Yalnız gençler değil çocuklar ve kadınlar da fuara yoğun ilgi gösterdiler. Ziyaretçiler, otomobilleri dikkatle inceleyerek hayallerindeki modifiye otomobilleri oluşturmak için notlar aldılar.

DEMİREL FUARI GEZDİ

modifiye araç1

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel de etkinliği ziyaret etti. Demirel, organizasyon yetkilileri ile birlikte fuarı gezerek modifiye ve klasik araçlarla ilgili bilgi aldı. Demirel, bazı modifiye araçlara binerek test sürüşü yaptı. 1960 model klasik bir araçla poz veren Demirel, modifiye araç sahiplerini trafik kurallarına uymaları konusunda uyarmayı da ihmal etmedi. Demirel; “Modifiye ve klasik otomobil sahibi olmak bir hobi ve sizler için bir tutku olabilir. Ancak hem kendiniz hem de diğer sürücüler ve yayaların can ve mal güvenliği için trafik kurallarına mutlaka uymalısınız. Bu güzelliği kurallarla birlikte yaşarsak, herkes için keyifli ve eğlenceli olabilir. Araçlarınızı meskun mahallerde kullanırken lütfen çok dikkat ediniz” tavsiyesinde bulundu.