E-Posta Destek

@elvankentim.net uzantılı e-postanız ile ilgili şifre değişikliği, kişisel bilgi güncelleme, yönlendirme gibi işlemler için aşağıdaki bağlantıları takip ediniz. E-postanızın güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır ve bundan www.elvankentim.net Yönetimi ve Yandex Türkiye sorumlu tutulamaz.
Lütfen aklınıza takılan her türlü soruda bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

1 – Hesap Ayarları

E-posta hesabınız size verildiğinde mail.elvankentim.net üzerinden giriş yapın. Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa gelecektir.
İlgili sayfadaki bütün bilgileri doğru bir şekilde doldurun. Eğer yanlış bilgi girerseniz giriş bilgilerinizi kaybetmeniz durumunda güvenlik sebebiyle sizlere yardımcı olamayacağız. Şifrenizi unuttuysanız buraya tıklayarak geri alabilirsiniz.

e-posta1

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki “Ayarlar” bağlantısına tıklayın

e-posta2

Daha sonra “Güvenlik Ayarları” bağlantısına tıklayın.

e-posta3

Karşınıza çıkan ekrandaki “Güvenli Bağlantı” kutucuğunun işaretli olmasına dikkat edin. Şifrenizi değiştirmek için resimdeki işaretli yere tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkan penceredeki bilgileri doğru bir şekilde doldurun.

e-posta4

Hesap bilgilerinizi dilediğiniz zaman http://passport.yandex.com.tr/for/elvankentim.net bağlantısına tıklayarak değiştirebilirsiniz.

2 – E-Posta Yönlendirme

Elvankent e-postanızı sürekli takip etmek yerine ana e-postanıza yönlendirerek postalardan haberdar olabilirsiniz.
Öncelikle mail.elvankentim.net adresinden e-postanıza giriş yapınız. Sağ üst köşedeki “Ayarlar” bölümüne tıklayın.
Sonra “e-posta filtreleme” bölümüne tıklayın.

e-posta-yonlendirme1

Karşınıza çıkan ekranda “Filtre Oluştur”a basın

e-posta-yonlendirme2

Daha sonra aşağıdaki resimde anlatılanları uygulayın.

e-posta-yonlendirme3

Mobil Site

Sitemizin Mobil Sürümü Yayınlandı

Cep telefonunuz IOS ya da Android işletim sistemi ile çalışıyor ise temamız ona göre kendini entegre etmekte ve sitemizi sorunsuz bir biçimde görüntüleyebilmektesiniz.

Ancak Java vb diğer işletim sistemlerinde sitemizi “hızlı” bir biçimde görüntülemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı telefonunuzun tarayıcısına yazmanız yeterlidir. (Büyük küçük harf duyarlıdır. Aynen yazınız.)

www.goo.gl/vAJxC

 

İlan Ver

Sitemizde ilanınızı Sarı Sayfalarda görünmek üzere yayınlayabilirsiniz.

Üstelik ÜCRETSİZ

Size ilanınızın yayınlanıp yayınlanmadığı ile ilgili 24-48 saat içinde bilgi verilecektir.
İlanınızda aşağıdaki bilgileri vermeyi unutmayın

 • Ad-soyad
 • İlan türü (emlak,vasıta,eleman vb)
 • Telefon
 • Emlak ve vasıta için fotoğraf

İletişim adresimiz : [email protected]

 

Semt Rehberi Kaydı

Yeni Türk Ticaret Kanunu‘nun 1524. maddesinde, bütün sermaye şirketlerine web sitesi kurma zorunluluğu getiriliyor.
Bu hususta küçük ölçekte bir şirketin giderleri aşağıdaki gibi olacaktır.

 • Hosting (Web Sitesi Barındırma) :  60 TL*
 • Domain (Site İsminiz) : 15 TL*
 • SEO Optimizasyonu (Arama Motorları İçin) : 100TL˜
 • En önemlisi web sitesi kurmak için yeterli bilgi…

Ancak biz bunların hepsini sizlere ücretsiz sağlıyoruz.

Örnek sayfa  (Moor Bayan Kuaförü )

İşletmenizin ilanını Elvankent Semt Rehberinde görünmek üzere yayınlayabilirsiniz.
Size kaydınızın yayınlanıp yayınlanmadığı ile ilgili 24-48 saat içinde bilgi verilecektir. E-posta hesabınızın geçici şifresini de yollayacağız.
Mesajınızda lütfen aşağıdaki bilgileri vermeyi unutmayın.

 • Ad-Soyad
 • Firma ismi
 • Firma kategorisi (Hırdavat vb)
 • Firma telefonu
 • Firma adresi
 • ve firmanızın tanıtımı için fotoğraflar. 

İletişim adresimiz : [email protected]

NOT: Sitemizde bulunan firma bilgileri tarafımızdan gönüllülük esasına dayanarak eklenmektedir. Bu yüzden firma adreslerinde/telefonlarında hata vb sorunlar bulunabilir. Eğer bu çeşit sorunlar bulduysanız bize bildiriniz. Sitemizde sadece Elvankent’e hizmet veren firmalar eklenmektedir.

*IHS Telekom PHP-A Paket Fiyatı baz alınmıştır.

Hakkımızda

11 Mayıs 2007 tarihinde 2 arkadaş kafa kafa verip “Elvankent için bir site kuralım ve insanlar aradıkları bilgiler kolayca ulaşsın” diyerek yola çıktık ve elvankentli.forumlari.net olarak ücretsiz bir servis üzerinden hizmet vermeye başladık.
27 Şubat 2011 tarihinde  hosting firmamızı değiştirerek www.elvankentim.net olarak yeniden sizlere gönüllü olarak elimizden geldiğince kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sitemizdeki “Elvankent Semt Rehberi” ile aradığınız tüm firmalara kolayca ulaşabilirsiniz. Sitedeki firmaların konumları harita üzerinde gösterilmektedir.  Eğer  varsa “Yandex Sokak Panoramaları” ile ilgili firmaların 360 derecelik  görüntülü konumlarına erişebileceksiniz.

Amacımız Elvankent sakinlerine ve esnaflarına çeşitli yönlerden destek olmak, semtimiz ile ilgili görüşleri, istek ve şikayetleri gerekli makamlara iletmektir.
Gönüllü olarak çıktığımız bu yolda siz Elvankent sakinlerine imkanlarımız el verdiğince hizmet vermeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla…

Yazarlar

KURUCU

LEVO (Timur Gökmen) : (Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayın) 1992′de Ankara’da doğmuş ve Ankara’da yaşayan, teknoloji ve fotoğrafçılığa meraklı, yazı yazmasını seven, 2007 yılında webmaster’lığa merak sarıp bu siteyi kurup günümüzde de devam ettiren Üniversitede psikoloji bölümü okuyup psikolog adayı olan biridir.
E-Posta

SIRKANAT (Murat Sırkanat): (Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayın)
E-Posta

YAZAR

ŞehZaDe (Selçuk Özdoğan): (Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayın) 1988 yılında Keçiören/Ankara doğdum. İlk ve orta okulu Altındağda okudum. Elvankent’e 2001 yılında taşındık .Liseyi sincanda okudum. Ela gözlüyüm, siyah saçlıyım,müzik dinlerim( ki herkes dinliyor be arkadaş), spor yaparım(yalannnn), sinemeya giderim,teknolojiyi yakından takip ederim. Özel bir firmada teknik elaman olarak çalışıyorum.
E-Posta

Kulba Ezel (Hakan Kınacı): (Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayın) Ankara doğumluyum. Memleketimde Ankara-Polatlı meslek yüksek okulu mezunuyum.15 yıldır kamuda tekniker olarak çalışmaktayım. aynı zamanda kuruculuğunu yaptığım anadolu sağlık sen de halen teşkilat genel sekreterliğini devam ettirmekteyim. 1998 yılından bu yana Elvankent’te ikamet etmekteyim. Öncesinde de Etimesgut’ta ikamet ediyordum. Evli ve bir kız çocuğu babasıyım.
E-Posta

MuraTT (Murat Tanrıkulu): (Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayın)
E-Posta