Sultan Su

sultan-suSultan Doğal Kaynak Suyunun Bursa Uludağ ‘daki kaynağı; her türlü yerleşim alanlarından (köyler dahil) uzak ve yüksekte, dolayısıyla yerleşim alanlarının, sanayinin sebep olduğu olumsuzluklardan etkilenmeyen doğal bir ortamdadır.

  • Uludağ’daki Kaynağından
  • Doğal Lezzetiyle
  • Kaynağındaki Saflığıyla
  • Hijyenik Şartlarda
  • Tam Otomatik Makinalarda
  • El Değmeden Doldurulan
  • Sağlıklı İçimi en güzel sulardan biridir.

Sultan Kaynak Suyunun değeri; Uludağ’ daki kaynağından doğal lezzeti ve saflığıyla, yani olduğu gibi üretim hattına gelen suyun hijyen şartlarda ve sağlıklı şişelere el değmeden doldurulmasındadır.
Suyumuzun fabrika laboratuvarında günlük analizlerinin yapılarak kontrol edilmesinin yanında; aylık , üç aylık ve yıllık olarak Sağlık Bakanlığı ve Bölge Sağlık Müdürlüğü’nce de kalite kontrolü yapılmaktadır. 
İsteyen bütün müşterilerimize aylık olarak yapılan mikrobiyolojik analiz raporları verilmektedir.

Sultan Su Elvankent – Bağlıca 
(Eroğlu Ticaret)

Adres: 1731 Cad. No:10/A Süvari Mah. Etimesgut
Telefon:  0507 290 80 21
Web : www.sultansu.com.tr

 

Abant Su

abantsu

Abant Su adını ‘ Tabiat Parkı ‘ ünvanıyla koruma altına alınan, ülkemizin en geniş floralarından birine sahip doğa harikası, saf, sağlıklı suyun anavatanı Abant’tan alıyor.
2008 yılında kurulan Abant Su, Bolu Abant’taki kaynağı ile pet grubunda 19 litre, 10 litre , 5 litre, 1,5 litre , 0,5 litre ve 0,33 litre ürünleri ile hizmet vermeye başladı.
Abant Su, 2011 yılında Türkiye’deki ilk 19 litre cam damacanayı üreterek, ambalajlı su sektörüne farklı bir bakış açısı getirdi.
2015 yılında ise Gölcük – Geyiktepe kaynak ve fabrikasını faaliyete geçiren Abant Su; 0,33 lt ve 0,75 lt cam şişe ürünlerini piyasaya sundu.
Abant Su, tesislerinde son teknolojileri kullanmakta ve sahip olduğu güçlü alt yapı ile teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmektedir. Havası sürekli temizlenen ve dışarıdan hava girişi engellenen özel bölümde, el değmeden dolum yapan Abant Su, kaynaktan doluma suyu, üretimin her aşamasında fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçirerek denetlemektedir.

(daha&helliip;)

A.O.Ç. ELMACIK SU BAYİİ

Adres: Atakent Mh.1469.sk. No:11/17 A Etimesgut ANKARA
Telefon: 444 4 262 – 0 532 223 39 19Beykar Su

Adres: Atakent Mah. 1478.Sok 47/B ELVANKENT ETİMESGUT

Telefon: 0312 261 2268
GSM: 0544 553 2930

Mail: [email protected]

BPA ‘SIZ DAMACANADA  PH DENGESİ 7.64 OZONSUZ OLAN BEYKAR SU İÇİMİ DE RAHAT İÇİNİZ DE RAHAT OLSUN.

BEYPAZARI KARAŞAR KAYNAKLARINDAN AYAĞINIZA KADAR GELEN BEYKAR SU

KAMPANYA FİYATI 6.75TL DİR. HER DAMACANA SU SİPARİŞİNİZİN YANINDA 2 ADET BEYPAZARI MADEN SUYUNUZ HEDİYEMİZDİR..!! DAMACANA DEĞİŞİMLERİ ÜCRETSİZDİR. Saraçoğlu Ticaret – Beykar Su Elvankent / Etimesgut / Bağlıca Bayi

Jav Su

Adres : Atakent Mah. Banka Blokları TK-2 Çarşısı No: 346 / E

Telefon : 0312 260 25 59Diğer Firmalar İçin Tıklayın [Elvankent Semt Rehberi]

Büyük Boyut İçin Tıklayın. [Rehber 1]
Büyük Boyut İçin Tıklayın. [Rehber 2]

Firmalar : Tavukçu Elvankent , Elvan Nakliyat , Kodak Express Foto Yüksel , Ülkü Halı ve Koltuk Yıkama , Duru Halı Yıkama , Çömlek Restoran – Restaurant , Pakpen Pencere , Arzular Pide ve Kebap , Jav Su , Özen Pide ve Kebap , Metro Turizm Türk Hava Yolları Acentesi , Ser Floor Laminat Parke , Ay Yıldız Çiçek Evi , Ataca Commerce & Franchise , Tuğçem Saat , Öz Adıyaman Çiğ Köftecisi , B-Fit Elvankent , EVM İnşaat Dekorasyon , AXA Sigorta – Ailem Sigorta , Nitronet Bilgisayar Teknik Servis , Hayat Su , Yılmaz Anahtar Çilingir , Çevsa İlaçlama , Gamze Güzellik Salonu , Akçaabat Köftecisi , Elvan Merkez Taksi , Mapfre Genel Sigorta , Başkent Katibim Taze Sıcak , Kuru Temizlemecim , Tav Turizm Oto Kiralama , Elvankent Veteriner Kliniği