11 Mayıs 2007 tarihinde 2 arkadaş kafa kafa verip “Elvankent için bir site kuralım ve insanlar aradıkları bilgiler kolayca ulaşsın” diyerek yola çıktık ve elvankentli.forumlari.net olarak ücretsiz bir servis üzerinden hizmet vermeye başladık.
27 Şubat 2011 tarihinde  hosting firmamızı değiştirerek www.elvankentim.net olarak yeniden sizlere gönüllü olarak elimizden geldiğince kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sitemizdeki “Elvankent Semt Rehberi” ile aradığınız tüm firmalara kolayca ulaşabilirsiniz. Sitedeki firmaların konumları harita üzerinde gösterilmektedir.  Eğer  varsa “Yandex Panoramalar” ve “Google Street View” ile ilgili firmaların 360 derecelik  görüntülü konumlarına erişebileceksiniz.

Amacımız Elvankent sakinlerine ve esnaflarına çeşitli yönlerden destek olmak, semtimiz ile ilgili görüşleri, istek ve şikayetleri gerekli makamlara iletmektir.
Gönüllü olarak çıktığımız bu yolda siz Elvankent sakinlerine imkanlarımız el verdiğince hizmet vermeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla…

Yazarlarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen Burayı Tıklayın

Künye

Hosting sağlayıcı

Domain sağlayıcı

Site Altyapısı

Facebook sayfamız

www.facebook.com/elvankentim

İletişim adresimiz

[email protected]

Timur Gökmen

Yasal Uyarı

Bizimle iletişime geçebileceğiniz adres sadece [email protected] ile sınırlıdır. Bu adres dışındaki @elvankentim.net uzantılı e-postalar sadece Elvankent esnafına ve yazarlarımıza verilmektedir. Ayrıca [email protected] dışındaki  e-postalarından size yollanan mesajlardan sadece e-posta sahibi sorumludur. Sitemize eklenen yazılardan yazarları sorumludur. Eğer rahatsız olduğunuz bir durum var ise lütfen [email protected] adresinden bize bildiriniz.
Yazarlarımıza ve Elvankent esnafına verdiğimiz e-posta adresleri Yandex tarafından sağlanmaktadır. E-posta hesaplarını kullananlar şuradaki hizmet şartlarını kabul etmiş olurlar. E-posta hesaplarındaki herhangi bir veri kaybından www.elvankentim.net yönetimi ve hosting sağlayıcımız sorumlu tutulamaz.

NOT: Sitemizdeki firma rehberindeki bilgiler gönüllülük esasına göre eklenmektedir. İçerik YellowMedya , Google Rehber, Foursquare ve tarafımızdan eklenmektedir. Bilgilerde hata olması ihtimali vardır. Eğer hata bulursanız lütfen bizimle iletişime geçin.
Güncelleme:08.01.2017