Elvankent’te Kavga
By LEVO On 27 Eyl, 2016 At 12:33 PM | Categorized As Elvankent Haberleri | With 0 Comments

20 Eylül akşam saatlerinde Etimesgut ilçesi Elvankent bölgesinde silahların ve kesici aletlerin konuştuğu kavga meydana gelmişti.

kavga

Ankara’da onlarca kişinin karıştığı kavgada silahlar konuştu; demir soplar ve kesici aletler havada uçuştu!

Olay akşam saatlerinde Etimesgut ilçesi Elvankent bölgesinde meydana geldi. Atakent Mahallesi’nde, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı toplanan gruplar kavgaya tutuştu. Silah sesleri ile başlayan kavga, daha sonra demir sopralar ve kesici-yaralayıcı aletlerle devam etti. Olayda birçok kişi yaralandı. Olayın 14. Cadde başında da sürdüğü belirtildi.

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine emniyet güçleri ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar, çevredeki vatandaşlar ve yaralı yakınlarının araçları ile hastaneye kaldırılırken, polisin gözaltılar yaparak olaya müdahale ettiği öğrenildi.

Polis olay yerinde güvenlik önlemleri alırken, kavga ve yaralama olayları hakkında soruşturma başlattı.

İşte silah seslerinin ardından olay anından görüntüler:

Kaynak : www.haberankara.com

About - 1992′de Ankara’da doğmuş ve Ankara’da yaşayan, teknoloji ve fotoğrafçılığa meraklı, yazı yazmasını seven, 2007 yılında webmaster’lığa merak sarıp bu siteyi kurup günümüzde de devam ettiren, Psikolog olup, Gelişim Psikolojisi'nde yüksek lisans yapmakta olan biridir.