Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Elvankent bölgesine modern bir aile yaşam ve eğitim merkezi planladıklarını söyledi. Etimesgut bu tesisle 3. kapalı yüzme havuzuna da kavuşacak

elvankent-yasam-merkezi

Başkan Demirel, ilçenin 3. yüzme havuzunu Elvankent bölgesine yapacaklarını açıkladı

ELVANKENT’E BÜYÜK BİR YAŞAM MERKEZİ GELİYOR

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Elvankent bölgesine modern bir aile yaşam ve eğitim merkezi planladıklarını söyledi. Etimesgut bu tesisle 3. kapalı yüzme havuzuna da kavuşacak. Merkezde ayrıca bowling salonu, Türk hamamı, sauna, Fin Hamamı, Duvar topu, spor merkezi, güzellik merkezi, etiSEM kursları ve kütüphane hizmet verecek.

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, 30 Mart seçimlerinin ardından başlayacak yeni hizmet döneminde, Elvankent bölgesine hitap edecek büyük bir aile yaşam ve eğitim merkezi kuracaklarını açıkladı. Demirel, Eryaman’da hizmete açılan Göktürk Aile Yaşam ve Eğitim Merkezi’ne benzer bir aile yaşam merkezini Elvankent bölgesine kazandıracaklarını ifade ederek, “İlçemizin cazibesini artırarak değerine değer katacak bir çok yeni yatırım yapacağız. “7’den 70’e herkese hitap edecek yeni bir yaşam ve eğitim merkezini Elvankent bölgemize yapmayı planladık” dedi.

HERKES İÇİN DONATILAR YER ALACAK
Yüzme, bowling, squash, spor ve güzellik merkezi gibi birçok aktivite alanı bulunacak merkez, eğlence, spor ve eğitimi aynı çatı altında buluşturacak. Tesisle birlikte Etimesgut üçüncü yüzme havuzuna kavuşacak. Yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, yalnız Etimesgutlular’ın değil bütün Ankaralılar’ın tercih edeceği havuzlar arasında yer alacak. Tesise gelenler bowling, bilardo, duvar topu, masa tenisi oynayabilecekler, teknolojik jimnastik aletleriyle donatılan modern spor merkezinde form tutabilecekler.

GÜZELLİK MERKEZİ
Tesiste hanımlar için modern bir güzellik merkezi de yer alacak, kuaförlük ve cilt bakımı hizmetleri verilecek. Her türlü istek ve ihtiyacın düşünüldüğü tesiste ayrıca hamam ve sauna yer alacak. Modern ve geleneksel çizgileri bir arada bulunduracak hamamlar, günün yorgunluğunu gidermek isteyenlere kapılarını açacak.

EĞİTİM ALANLARI
Tesiste ayrıca, Etimesgut Belediyesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi(etiSEM) birimi de bulunacak. Birçok hobi ve meslek kursu açılacak, her yaştan insanın yararlanacağı bir eğitim yuvası olacak.

Kaynak : http://www.etimesgut.bel.tr/index.php?Page=Haberler&DuyuruNo=1409