olay-yeri

Ankara’da ayrıldığı kız arkadaşının ailesi başka biriyle evlendireceğini öğrenen kişi evini gelip dehşet saçtı. Ayrıldığı sevgilisinin evini basan şahıs sevgilin öldürdükten sonra kendisi de intihar etti. Olay anında evde bulunan kızın annesi de yaşadığı şok sonrası kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Ankara Elvankent’te yaşayan 20 yaşındaki Nesrin A.’nın erkek arkadaşı Serkan G. ile beraberliğine Nesrin A.’nın ailesi kabul etmedi karşı çıktı. Ailesini isteğini kabul eden Nesrin A. ile Serkan G. ayrıldı. Serkan G. ayrıldığı kız arkadaşı Nesrin A.’nın başka biri ailesi ile evlendirileceğini öğrenidi Nesrin A.’nın yaşadığı dün eve geldi.

Serkan G. ayrıldığı sevgilisinin ailesi ile konuşmaya denedi. O an çıkan tartışmanın sırasında sinirlenen Serkan G., ilk önce Nesrin A’yı vurup sonra intihar etti. İki eski sevgili olay yerinde hayatını kaybetti. Dehşetanında evde bulunan Nesrin A.’nın annesi Nurhayat A. ise şok geçirip kalp krizi geçirdi.

Olay sonrası hastaneye kaldırılan Nurhayat A. yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı dün gece hayatını kaybetti. Olayın yaşandığı evde polis ekibi yaptığı incelemenin ardından iki eski sevgilinin cenazeleri alınarak Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Kaynaklar
www.habergri.com
www.hurriyet.com.tr