Sayfa 1 Sayfa 2 Sayfa 3 Sayfa 4

Planet Aile Yaşam Merkezi

Karate, Jimnastik, Step, Aerobik, Masa Futbolu, Masa Tenisi, Bilardo, Güreş, Bilgisayar, Satranç, Bağlama, Gitar, Org, İngilizce, Diksiyon, Resim, El Sanatları, Drama, Abalone, Zekâ Oyunları, Halk Oyunları, Kütüphane, Sinema Salonu,

KAYIT İÇİN GERKLİ  EVRAKLAR:

-Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
-Kan Grubu Kartı Fotokopisi
-2 adet Fotoğraf
-Sağlık Raporu(Spor faaliyetlerine katılacaklar için)
-Adli Sicil Belgesi (18 yaş üstü için)

Planet Aile Yaşam Merkezi Haritası İçin Tıklayın
Planet Aile Yaşam Merkezi Panorama İçin Tıklayın

Elvankent’in En İyi Restoranları*

*Foursquare verilerine göre

Elvankent Emekliler Konağı

emekli-konagi

Emeklilerin büyük ilgi gösterdiği konakta emeklilerin ruhsal ve sosyal ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitli aktivite alanları hizmet veriyor. Bahçeli Parkı’nın yeşil bitki örtüsü, mini şelale ve havuzlar konağa gelen emeklilere huzur veriyor.

Harita için tıklayın 

Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi

8500 metrekare alan üzerine inşa edilen merkez, çelik konstrüksiyon sistemi ile yapıldı. İç mekanda görüntüyü engelleyen kolonların kullanılmadığı merkez modern mimarisiyle dikkat çekiyor. Bu merkezde aynı anda 4 bin 600 kişi hizmet alabiliyor. 350 metrekare sahne büyüklüğü ve amfi salon, Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezini Ankaranın sayılı gösteri merkezlerinden birisi, 800 kişilik konferans salonu ile bin kişilik yemekli toplantı salonu ve fuaye-sergi alanları aynı anda hizmet verebiliyor. Merkez, Ahimesut Bulvarı üzerindeki otoban köprüsü ayağında yer aldığı için ulaşım yönünden de önemli avantaja sahip durumdadır.  Amfi salon, konferans salonu, yemekli toplantılar için salonlar, fuaye ve sergi alanlarının yer aldığı merkez, sadece Etimesgut için değil Ankaranın büyük bir ihtiyacını karşılıyor. 
Harita için tıklayın

Sayfa 1 Sayfa 2 Sayfa 3 Sayfa 4