Sayfa 1 Sayfa 2 Sayfa 3 Sayfa 4

Atakent Sosyal Tesisleri

atakent-sosyal-tesis

Atakent Sosyal Tesislerinin 27 Eylül’de temeli atıldı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından ilk harcı konulan tesis 1 yıl gibi kısa sürede tamamlandı. 5 katlı bu sosyal tesis, toplumun her kesimine hitap eden sosyal donatılara sahip durumda. Atakent Tesisleri’nde çeşitli kursların düzenleneceği kurs ve çalışma alanları, etüt merkezi, kreş, hanımeli üretim merkezi, fitness salonu, sosyal ve kültürel donatılar ile kafeterya yer alıyor.

Atakent Sosyal Tesisleri Harita İçin Tıklayın
Atakent Sosyal Tesisleri Sanal Tur İçin Tıklayın

Optimum Outlet

29 Ekim 2004’te başkenti yeni bir alışveriş kültürüyle tanıştıran ve Ankara’nın ilk outlet alışveriş merkezi olan Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi; 18 Kasım 2006’da ek binanın yapılmasıyla, Türkiye’nin en büyük outlet alışveriş merkezlerinden biri olmuştur.

Optimum Outlet Sinema Seansları İçin Tıklayın

Eryaman, Sincan, Etimesgut, Elvankent, Batıkent, Yenimahalle, Ümitköy ve Çayyolu gibi bölgelere yakınlığı ile Müşteri Profili zengin olan Optimum Outlet, Ankara Çevre Yolu, İstanbul Yolu ve Ayaş Yolunu bağlayan bir nokta olmasıyla bölgenin tek merkezi olarak her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek ziyaretçi sayısını artırmaktadır.

Optimum Outlet Harita İçin Tıklayın
Optimum Outlet Sanal Tur İçin Tıklayın

 Atakent Spor Tesisleri

atakent-spor-tesisleri

Kompleks içerisinde zemini 55 mm sentetik çimle kaplı 30×45 ölçülerinde1 futbol sahası, 1 adet 16×26 ölçülerinde basketbol sahası, 1 adet 16×28 ölçülerinde tenis kortu yer alıyor.
Komplekste ayrıca müsabakaların izlenebilmesi için 4 adet tribün bulunuyor.
Vatandaşların ve öğrencilerin koşu yapabilmelerine imkan sağlayan komplekste 4 metre genişliğinde 325 metre uzunluğunda koşu yolu yer alıyor. 5 parkurdan oluşan koşu yolları 7’den 70’e herkesin yararlanabileceği şekilde tasarlandı.
Komplekste ayrıca jimnastik aletleri ile Fıtnes center, cafetarya, soyunma odaları, duş kabinleri yer alıyor.

Atakent Spor Tesisleri Harita İçin Tıklayın
Atakent Spor Tesisleri Sanal Tur İçin Tıklayın

Diğer Sayfa – Elvankent Parkı, Bahçeli Parkı, Necmettin Erbakan Parkı >

Sayfa 1 Sayfa 2 Sayfa 3 Sayfa 4