E-Posta Destek
By LEVO On 22 Oca, 2013 At 07:27 PM | Categorized As Genel | With 0 Comments

@elvankentim.net uzantılı e-postanız ile ilgili şifre değişikliği, kişisel bilgi güncelleme, yönlendirme gibi işlemler için aşağıdaki bağlantıları takip ediniz. E-postanızın güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır ve bundan www.elvankentim.net Yönetimi ve Yandex Türkiye sorumlu tutulamaz.
Lütfen aklınıza takılan her türlü soruda bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

1 – Hesap Ayarları

E-posta hesabınız size verildiğinde mail.elvankentim.net üzerinden giriş yapın. Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa gelecektir.
İlgili sayfadaki bütün bilgileri doğru bir şekilde doldurun. Eğer yanlış bilgi girerseniz giriş bilgilerinizi kaybetmeniz durumunda güvenlik sebebiyle sizlere yardımcı olamayacağız. Şifrenizi unuttuysanız buraya tıklayarak geri alabilirsiniz.

e-posta1

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki “Ayarlar” bağlantısına tıklayın

e-posta2

Daha sonra “Güvenlik Ayarları” bağlantısına tıklayın.

e-posta3

Karşınıza çıkan ekrandaki “Güvenli Bağlantı” kutucuğunun işaretli olmasına dikkat edin. Şifrenizi değiştirmek için resimdeki işaretli yere tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkan penceredeki bilgileri doğru bir şekilde doldurun.

e-posta4

Hesap bilgilerinizi dilediğiniz zaman http://passport.yandex.com.tr/for/elvankentim.net bağlantısına tıklayarak değiştirebilirsiniz.

2 – E-Posta Yönlendirme

Elvankent e-postanızı sürekli takip etmek yerine ana e-postanıza yönlendirerek postalardan haberdar olabilirsiniz.
Öncelikle mail.elvankentim.net adresinden e-postanıza giriş yapınız. Sağ üst köşedeki “Ayarlar” bölümüne tıklayın.
Sonra “e-posta filtreleme” bölümüne tıklayın.

e-posta-yonlendirme1

Karşınıza çıkan ekranda “Filtre Oluştur”a basın

e-posta-yonlendirme2

Daha sonra aşağıdaki resimde anlatılanları uygulayın.

e-posta-yonlendirme3

About - 1992′de Ankara’da doğmuş ve Ankara’da yaşayan, teknoloji ve fotoğrafçılığa meraklı, yazı yazmasını seven, 2007 yılında webmaster’lığa merak sarıp bu siteyi kurup günümüzde de devam ettiren, Psikolog olup, Gelişim Psikolojisi'nde yüksek lisans yapmakta olan biridir.