Ayyıldız Mahallesi Halkı Dayanışma Bilişim Grubu Kuruldu
By LEVO On 4 Ara, 2014 At 12:54 AM | Categorized As Elvankent Haberleri | With 0 Comments

Ankara Elvankent Ayyıldız Mahallesi Halkı Dayanışma Grubu oluşturuldu.

ayyildiz_mah

Ayyıldız Mahallesi geniş bir kitlenin yaşadığı bir bölge olmasına karşın sorunları birikmiş bir mahalledir. Türk idare hukuku sisteminden, toplumumuzdaki kural tanımaz uygulamalardan, duyarsızlıklardan vb. kaynaklanan nedenlerle Ayyıldız Mahallesi halkının birlikteliği, bireylerin sorunlardan ve çözümüne yönelik gelişmelerden haberli olması bir zorunluluk olarak ortaya çıkmaktadır.

Günümüzde birlikteliğin en etkili aracının ise bilişim, bilgisayar olduğu açık bir gerçektir. Ayrıca toplumbilimcilerin de belirttiği gibi, gelişmişliğin başlıca göstergesi bir arada olabilmek, birlikte davranabilmek, dayanışma kurabilmektir.

Ayyıldız Mahallesi halkı olarak biz de sözkonusu olanağı kullanmalıyız. İsteklerimizi, kararlara, uygulamalara ilişkin düşüncelerimizi oluşturmalı ve ilgili yetkililere, kurumlara birlikte iletmeliyiz.

Ayyıldız Mahallesi halkını, bu amaçla oluşturduğumuz [email protected] bilişim grubuna kaydolmaya çağırıyoruz.

Bu bilişim grubunda her kişinin yazdığı görüş anında diğer tüm kayıtlı kişilerce okunabilecek, onların da görüş belirtmesi sağlanabilecektir.

İlginiz, desteğiniz için şimdiden çok teşekkür eder, esenlik dileriz.

Saygılarımızla.

ELVANKENT AYYILDIZ MAHALLESİ HALKI DAYANIŞMA GRUBU
adına
Günay Güner
Yazar

Basın bülteninden derlenmiştir.

About - 1992′de Ankara’da doğmuş ve Ankara’da yaşayan, teknoloji ve fotoğrafçılığa meraklı, yazı yazmasını seven, 2007 yılında webmaster’lığa merak sarıp bu siteyi kurup günümüzde de devam ettiren, Psikolog olup, Gelişim Psikolojisi'nde yüksek lisans yapmakta olan biridir.