TÜM PROGRAMLAR İPTAL EDİLDİ
By LEVO On 14 May, 2014 At 10:52 PM | Categorized As Elvankent Haberleri | With 0 Comments

ETİMESGUT BELEDİYESİ PROGRAMLARINI İPTAL ETTİ

Etimesgut Belediyesi, Manisa’nın Soma ilçesinde yaşanan maden faciası nedeniyle tüm konser ve etkinliklerini iptal etti. Bu kapsamda Etimesgut Belediyesi’nin 19 Mayıs tarihinde yapacağını duyurduğu 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ile Etimesgut’un ilçe oluşunun 24. yıldönümü kutlama programı da iptal edildi.

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Soma’da yaşanan maden kazası nedeniyle ülke genelinde 3 günlük milli yas ilan edildiğini hatırlatarak, “Soma’da yaşanan maden faciası hepimizi derinden üzmüştür. Biz de belediye olarak tüm etkinlik ve konser programlarımızı iptal ettik. Kardeşlerimizin büyük acısını yürekten paylaşıyoruz. Yüce Allah’tan maden kazasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet, aile ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yaralılarımıza da acil şifalar temenni ediyorum” dedi.

soma

About - 1992′de Ankara’da doğmuş ve Ankara’da yaşayan, teknoloji ve fotoğrafçılığa meraklı, yazı yazmasını seven, 2007 yılında webmaster’lığa merak sarıp bu siteyi kurup günümüzde de devam ettiren, Psikolog olup, Gelişim Psikolojisi'nde yüksek lisans yapmakta olan biridir.