Lokman Hekim – Karamanoğlu Baharat
By LEVO On 16 Nis, 2013 At 02:23 PM | Categorized As Diğer | With 0 Comments

Lokman Hekim Karamanoğlu Baharat

Karamanoğlu Baharat, 2004 yılında Elvankent’te Lokman Hekim faaliyetine başladı. Şifali bitkiler, baharatlar, bitkisel kozmetik ve bakliyat alanında fazlasıyla bilgi sahibi firma sahipleri, farklı Lokman Hekim şubelerinde yaptıkları işin eğitimini almış ve yıllarca sektörde tecrübe kazanmışlardır.

Karamanoğlu Baharat, kuruluşundan bugüne değişmeyen kalite anlayışı ve ürün çeşitliliği ile farklı, ticari ve sosyal ilişkilerinde samimi olup, büyümesini sürdürdü. Bu doğrultuda Çayyolu semtinde Arcadium A.V.M.’de şubelerini açtı ve yakın zamanda Ankara’da yeni bir şube daha açacaktır.

Firmamız güven kavramını ilke edinmiş, hijyen ve sağlık konusundaki sorumluluklarının bilincinde olan bir kuruluştur. Temsil ettiğimiz tüm ürünlerin rehberliğinin yanında satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak kalite politikamızın esasını oluşturur.
Adres:  1464. Cadde, No: 60/AElvankentANKARA
Telefon:  260 61 97About - 1992′de Ankara’da doğmuş ve Ankara’da yaşayan, teknoloji ve fotoğrafçılığa meraklı, yazı yazmasını seven, 2007 yılında webmaster’lığa merak sarıp bu siteyi kurup günümüzde de devam ettiren, Psikolog olup, Gelişim Psikolojisi'nde yüksek lisans yapmakta olan biridir.