ETİMESGUT’TA MHP’YE KATILIM
By LEVO On 21 Mar, 2014 At 07:49 PM | Categorized As Elvankent Haberleri | With 0 Comments

Aralarında ilçe başkanı ve meclis üyelerinin de bulunduğu binlerce kişi MHP’ye geçti

AK Parti Etimesgut ilçe başkanı Fikret Karadavut ve CHP meclis üyesi İlyas Ercan partilerinden istifa ederek MHP’ye katıldılar. Bu iki isimle birlikte 2 bine yakın kişi de MHP’ye katıldı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Karadavut ve Ercan’ı tebrik ederek parti rozetlerini taktı.

 MİTİNG8

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Etimesgut’ta seçim iletişim merkezi açtı, daha sonra kendisini karşılamaya gelen 10 bin kişiye seslendi. Bahçeli, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’e destek isterken “Etimesgut’un çehresi Demirel’le çok değişti. İnsanlarda mutluluk var, barış var. İnsanların toplumsal ihtiyaçlarını karşılayacak müesseseler, tesisler var. Enver bey, Etimesgut’a çok şey kazandırdı. Sizlerin desteğiyle inşallah yeni hizmetler kazandırmaya devam edecektir. Ankara’da Karakaya var, onunla beraber bir de Etimesgut’ta Demirel var” şeklinde konuştu. Bahçeli konuşmasının ardından partiye katılan iki isme parti rozetini taktı.

MHP’YE KATILDILAR

istifa1

Partilerinden istifa ederek MHP’ye katılan isimlerden Fikret Karadavut, AK Parti Etimesgut ilçe başkanlığı görevinde bulunurken, partisinden 2007 ve 2011 yıllarında milletvekili aday adayı olmuştu. 30 Mart seçimlerinde yine AK Parti’den belediye başkan aday adaylığını açıklayan Karadavut, en güçlü belediye başkan adayı gösteriliyordu. Yüksek mimar olan Karadavut, Ankara’daki 23 caminin projesini yaptı.

CHP’den MHP’ye geçen İlyas Ercan da CHP üst kurul üyesi ve Etimesgut belediye meclis üyesiydi. AKP’li Karadavut ve CHP’li Ercan’la birlikte yaklaşık 2 bin AKP’li ve CHP’linin MHP’ye geçtiği bildiriliyor.

MİTİNG5 istifa

About - 1992′de Ankara’da doğmuş ve Ankara’da yaşayan, teknoloji ve fotoğrafçılığa meraklı, yazı yazmasını seven, 2007 yılında webmaster’lığa merak sarıp bu siteyi kurup günümüzde de devam ettiren, Psikolog olup, Gelişim Psikolojisi'nde yüksek lisans yapmakta olan biridir.