ETİMESGUT, “DÜRÜST HİZMETE DEVAM” DEDİ
By LEVO On 31 Mar, 2014 At 05:28 PM | Categorized As Elvankent Haberleri | With 0 Comments

Sayfa 1 Sayfa 2

Enver Demirel oylarını artırarak üçüncü kez Belediye başkanı seçildi.

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, 30 Mart yerel seçimlerinde yeniden belediye başkanı seçildi. Etimesgut’ta üst üste seçilen ilk belediye başkanı olan Demirel, üçüncü kez belediye başkanlığı koltuğuna oturdu. 114.123 oy alarak yüzde 39,7’lik oy oranıyla seçim yarışını önde tamamlayan Demirel, geçen yerel seçimlere göre oylarını 5 puan artırdı.

SEÇİM HEYECANI

mhp-ana

Etimesgut’ta 327 bin 211 seçmen 48 sandık bölgesindeki 1047 sandıkta oy kullandı. Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, oyunu, ikamet ettiği Elvankent bölgesindeki Atakent Mahallesi’nde, Ağa Ceylan İlköğretim Okulu’nda, 1103 nolu sandıkta kullandı. Demirel seçim sonuçlarını gün boyu Seçim İletişim Merkezi’nde(SİM) takip etti. SİM’de oluşturulan 50 kişilik ekiple sandıklardan gelen oylar an be an sisteme işlendi. Sonuçlar saniye saniye güncellenerek barkovizyona aktarıldı, SİM’e akın eden vatandaşlar sonuçları buradan takip etme imkanı buldular. Gecenin ilerleyen saatlerine doğru sonuçlar netleşmeye başlayınca Etimesgut’ta bayram havası oluştu.

ETİMESGUT HALKINA TEŞEKKÜR ETTİ

mhp2

mhp1

Demirel, partililere kısa bir selamlama ve teşekkür konuşması yaparak, alınan başarılı sonuçta emeği geçen herkese teşekkür etti. Partili partisiz, farklı siyasi görüşlerin tamamından destek aldığını belirten Demirel, “Seçimler tamamlanmış Etimesgut halkı kararını vermiştir. Etimesgut, hizmete devam demiştir; bize olan güvenlerini tazelemiş, yeniden 5 yıl daha yetki vermiştir. Oy veren vermeyen tüm Etimesgut halkına teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde seviyeli bir kampanya döneminin geçirilmesinde katkısı olan diğer siyasi partilerin adaylarını da tebrik ediyorum. Seçimler, ilçemize Ankara’mıza ve ülkemize hayırlı olsun” diye konuştu.

Haberin devamı için lütfen diğer sayfaya geçiniz.

Sayfa 1 Sayfa 2

About - 1992′de Ankara’da doğmuş ve Ankara’da yaşayan, teknoloji ve fotoğrafçılığa meraklı, yazı yazmasını seven, 2007 yılında webmaster’lığa merak sarıp bu siteyi kurup günümüzde de devam ettiren, Psikolog olup, Gelişim Psikolojisi'nde yüksek lisans yapmakta olan biridir.