Dünya Saati Uygulaması
By LEVO On 23 Mar, 2013 At 07:27 PM | Categorized As Site Duyuruları | With 0 Comments

Dünya Saati, her yıl iklim değişikliği başta olmak üzere gezegenimizin karşı karşıya olduğu çevre sorunlarının çözümünde herkese rolünü hatırlatıyor. Bir insanın tek başına yaptığı değişim daha sonra etrafına ilham veriyor. Dünya Saati’ni dünyanın en büyük küresel çevre hareketi yapan, bireylerin değişime olan inancı, değişim için yaptıkları. Bu yüzden Dünya Saati’nde sembolik olarak kapatılan ışıklar enerji tasarruf etmekten ziyade gezegenimizin geleceği için bireyler ve kurumlar olarak doğaya uyumlu, sade yaşamın yollarını aramak için değişim kararı almak yapılan başlangıcı simgeliyor.

WWF Tarafından başlatıan bu uygulamayla sitemizin arka planı 1 saat boyunca siyah kalacaktır. Ayrıca yurdumuzdan Dünya Saati manzaralarını da buradan ve Facebook hesabımızdan sizlere yayınlayacağız.

WWF (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) Türkiye

Ofisimizde de ışıkları 1 saat boyunca kapattık…

About - 1992′de Ankara’da doğmuş ve Ankara’da yaşayan, teknoloji ve fotoğrafçılığa meraklı, yazı yazmasını seven, 2007 yılında webmaster’lığa merak sarıp bu siteyi kurup günümüzde de devam ettiren, Psikolog olup, Gelişim Psikolojisi'nde yüksek lisans yapmakta olan biridir.