DEMİREL’DEN TEŞEKKÜR TURU
By LEVO On 1 Nis, 2014 At 07:36 PM | Categorized As Elvankent Haberleri | With 0 Comments

Otobüs üzerinden halkı selamlayan Demirel’e vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

selamlama

30 Mart yerel seçimlerinde yeniden belediye başkanı seçilen Başkan Enver Demirel, seçim otobüsü üzerinden eşi İlknur Demirel’le birlikte Etimesgut halkını selamladı, gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür etti.

Belediye hizmet binası önünde başlayan selamlama turu, Etimesgut merkez, Elvankent ve Eryaman bölgesi ana güzergahlarında devam etti. Yaklaşık 3 saat süren selamlamaya vatandaşlar araçlarıyla konvoy yaparak eşlik ettiler.

Demirel’e Etimesgut halkının ilgisi büyük oldu. Sık sık otobüsü durdurarak vatandaşlarla tokalaşan Demirel, gençlerle de ‘Çak’ yaptı. Vatandaşlar, Demirel’in selamına el sallayarak karşılık verdi. Bazıları otobüsün önünü keserek Demirel’e sarıldı, başarısından dolayı kutladı. Cadde üzerindeki esnaflar da dükkanlarının önüne çıkarak Demirel’e sevgi gösterisinde bulundular. Her kesimden vatandaş, sandıkta oylarıyla destek verdikleri Başkan Demirel’i bir kez daha bağrına bastı.

Etimesgut’ta üst üste seçilen ilk belediye başkanı olan Demirel, üçüncü kez belediye başkanlığı koltuğuna oturdu. 114 bin 123 oy alarak yüzde 39,7’lik oy oranıyla seçim yarışını önde tamamlayan Demirel, geçen yerel seçimlere göre oylarını 5 puan artırdı.

About - 1992′de Ankara’da doğmuş ve Ankara’da yaşayan, teknoloji ve fotoğrafçılığa meraklı, yazı yazmasını seven, 2007 yılında webmaster’lığa merak sarıp bu siteyi kurup günümüzde de devam ettiren, Psikolog olup, Gelişim Psikolojisi'nde yüksek lisans yapmakta olan biridir.