DEMİREL MUHTARLARI AĞIRLADI
By LEVO On 14 Nis, 2014 At 01:27 PM | Categorized As Elvankent Haberleri | With 0 Comments

muhtar

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, 33 mahalle muhtarıyla tanışma ve kaynaşma toplantısında bir araya geldi. Atakent Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemekli toplantıda ilk kez seçilen muhtarların yanı sıra tekrar seçilen kıdemli muhtarlar da yer aldı. Muhtarlar söz alarak kendilerini tanıttılar, mahalleriyle ilgili temel sorunları dile getirdiler.

 TANIŞMA-KAYNAŞMA

Başkan Demirel, 30 Mart seçimleriyle ilçedeki 33 mahallenin muhtarının da belirlendiğini hatırlatarak, “Seçimlerin ardından muhtarlarımızla bir araya gelip, tanışmak kaynaşmak amacıyla bu programı düzenledik. Sonuçta hepimiz halkın oylarıyla ilçemize hizmet için seçildik. İnşallah 5 yıl el ele vererek işbirliği yaparak hep birlikte ilçemize en güzel hizmetleri sunarız. Bizim tek amacımız budur” dedi.

 İSTİŞARE İÇİNDE OLACAĞIZ

Mahalle sayısının Büyükşehir yasasıyla birlikte 28’den 33’e yükseldiğini vurgulayan Demirel, “Bütün mahallerimize ayrım yapmadan, belediye kaynaklarımızı en rantabl şekilde kullanarak hizmet götüreceğiz. Muhtarlarımızla istişare içinde mahallerimizin öncelikli sorunlarını tespit edeceğiz. Hizmet planlamalarımızı yaparak, bütün mahallerimizi daha modern daha yaşanabilir hale getirecek yatırımlar gerçekleştireceğiz. Bu yönüyle muhtarlarımızla işbirliğini, istişareyi çok önemsiyoruz” şeklinde konuştu.

About - 1992′de Ankara’da doğmuş ve Ankara’da yaşayan, teknoloji ve fotoğrafçılığa meraklı, yazı yazmasını seven, 2007 yılında webmaster’lığa merak sarıp bu siteyi kurup günümüzde de devam ettiren, Psikolog olup, Gelişim Psikolojisi'nde yüksek lisans yapmakta olan biridir.