“BECERİKSİZ” POLEMİĞİNE CHP DE KATILDI
By LEVO On 2 Şub, 2013 At 09:38 PM | Categorized As Elvankent Haberleri | With 0 Comments

Sayfa 1 Sayfa 2 Sayfa 3 Sayfa 4

“BU İLÇEYİ AKP-MHP BECERİKSİZLERİ BU HALE GETİRDİ!”

CHP İlçe Başkan Yardımcısı Taner Işık yaptığı yazılı basın açıklamasıyla son bir aydır Etimesgut siyasetini meşgul eden “beceriksiz” tartışmasına katıldı.

Bilindiği üzere Ak Parti İlçe Başkanı Ali Doğan 2012’nin son günlerinde gerçekleştirdikleri yılın son “Danışma Meclisi” toplantısında Etimesgut Belediyesini ve Belediye Başkanı’nı “beceriksiz” olmakla suçlamıştı.

Ardından yeni yılın ilk haftasında MHP İlçe Başkanı Ali Metin, Ali doğan’a yerel basına yaptığı açıklamayla yanıt vermişti.
Alevlenen “beceriksiz” tartışması Ali Doğan’ın yine yerel basın aracılığıyla Metin’e karşılık vermesiyle devam etti.

Tam bu söz düellosu kapandı derken, ve olayın üstünden bir ay geçmişken CHP İlçe Başkan Yardımcısı Taner Işık yaptığı basın açıklamasıyla “beceriksiz” polemiğini yeniden gündeme taşıdı.

Muhataplar Işık’a karşılık vermeye kalkarlarsa, bu polemik iyice harlanıp Etimesgut siyasetinde ortalık karışacağa benzer.

Başkanlığını yaptığı Belediye ve birebir kendisi muhatap alınmışken olaya karışmayan tek kişi ise Belediye Başkanı Enver Demirel oldu.

Taner ışık açıklamasında şunları söyledi:
“CHP İlçe Yerel yönetimler masası olarak Etimesgut’un ulaşım sorunları haritasını çıkardık. Gördüğümüz manzara içler acısı. Özellikle çalışan kesim hayatından bezmiş. Ulaşım sorunununa bir dokunduk bin ah işittik. Muhtarlarla görüştük; kendilerine iletilen sorunlar dağ gibi.

“Becerikli” AKP li Sayın İlçe Başkanı Ve ondan daha “Becerikli” MHP’li Sayın Belediye başkanı ‘kim daha beceriksiz’ tartışmasına girmekten, sanki bu şehrin tek sorunu Etimesgut İş Merkezi imiş gibi düşünmekten, ‘kim daha çok illegal ruhsat verdi’ yarışından,  ilçeyi yaşanamaz, ticaret yapılamaz, yollarında  yürünemez, otobüslerine binilemez hale getirdiler.

Sayfa 1 Sayfa 2 Sayfa 3 Sayfa 4

About - 1992′de Ankara’da doğmuş ve Ankara’da yaşayan, teknoloji ve fotoğrafçılığa meraklı, yazı yazmasını seven, 2007 yılında webmaster’lığa merak sarıp bu siteyi kurup günümüzde de devam ettiren, Psikolog olup, Gelişim Psikolojisi'nde yüksek lisans yapmakta olan biridir.