Atakent Veteriner Kliniği
By LEVO On 5 Oca, 2014 At 07:38 PM | Categorized As Tıp Merkezleri | With 1 Comment

atakent-veteriner

Adres: Atakent Mahallesi, Şehit Celal İşen Sokak 52/B
Telefon: (0312) 261 60 92

Facebook Sayfası

About - 1992′de Ankara’da doğmuş ve Ankara’da yaşayan, teknoloji ve fotoğrafçılığa meraklı, yazı yazmasını seven, 2007 yılında webmaster’lığa merak sarıp bu siteyi kurup günümüzde de devam ettiren, Psikolog olup, Gelişim Psikolojisi'nde yüksek lisans yapmakta olan biridir.

  • Caroline Sekar

    Atakent Veteriner Kliniğit (Vet. Emrah efendi.. Atakent Mahallesi, Şehit Celal İşen Sokak 52/B Telefon: (0312) 261 60 92) hakkında şikayet:
    Müşteriye değer vermeyen, azarlayarak konuşan, soğuk ve suratları on karış davranan veteriner ve yanındaki kalitesiz saz arkadaşı. . Enteresan.. Müşteriye adam gibi davranmaktan, getirilen evcil hayvanın problemi ve çözümü hakkında bilgi vermekten acizsen eğer, açmayacaksın kardeşim bu müesseseyi.. Sonuçta bu işi bedava yapmıyorsun. Nasıl bir konfordur ki, istedikleri hastayı tedavi ediyor, istemedikleri hastaya keyfekeder olarak “ben bu pet’i tedavi etmek, bunu iyileştirmek istemiyorum.” diyebiliyorlar… Hiç kimseye Atakent veteriner kliniğini önermiyorum. Paranla rezil olmak bu olsa gerek…