48 Saatlik Su Kesintisi
By LEVO On 26 Kas, 2013 At 08:22 PM | Categorized As Elvankent Haberleri | With 0 Comments

Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü yaptığı bir açıkma ile Ankara’nın bazı bölgelerinde 27 Kasım Çarşamba günü 48 saat saat sürecek bir su kesintisi yapılacağını duyurdu.

ASKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Batıkent 1695. Cadde’de yapılacak kavşak çalışması nedeniyle 27 Kasım Çarşamba günü saat 07.00’da başlayıp, 29 Kasım Cuma günü 07.00’da sona erecek şekilde Etimesgut, Sincan ve Batıkent’in bazı mahallelerinde 48 saat süresince su kesintisi yapılacak. 48 saat süreyle su kesintisi uygulanacak yerler şöyle:

Etimesgut: Yapracık, Yurtçu, Bağlıca, Süvari, Alsancak, Kazım Karabekir, Ahimesut, Eryaman, Yeşilova mahalleleri, İstasyon, 30 Ağustos, Topçu, Elvan, Piyade mahalleleri üst kotları, Türk Konut 1. Bölge ve Eryaman Evleri.

Sincan: Yunus Emre, Ulubatlı Hasan, Fatih, Gazi Osman Paşa, Gökçek, Mevlana, Fevzi Çakmak, Mustafa Kemal, 29 Ekim, Çoğlu, Menderes mahalleleri ile Törekent.

Batıkent: İnönü, Ergazi ve Batı Sitesi Mahalleleri.”

About - 1992′de Ankara’da doğmuş ve Ankara’da yaşayan, teknoloji ve fotoğrafçılığa meraklı, yazı yazmasını seven, 2007 yılında webmaster’lığa merak sarıp bu siteyi kurup günümüzde de devam ettiren, Psikolog olup, Gelişim Psikolojisi'nde yüksek lisans yapmakta olan biridir.